Kompleksowe usługi IT dla biznesu

O nas

Jesteśmy partnerem Twoich innowacji

EMERGE IT Support jest częścią grupy EMERGE, świadczącej kompleksowe rozwiązania technologiczne dla różnych firm z różnych branż w Europie i na świecie. Dziś EMERGE IT Support jest sumą wyzwań, jakie podjęliśmy na swojej wieloletniej drodze rozwoju. Nasza pasja do technologii, zaawansowana wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam dostarczać klientom wysokiej jakości usługi, które przyczyniają się do wzrostu ich biznesu.

Na co dzień doradzamy klientom w kwestiach wyboru odpowiednich technologii, sprzętu IT, infrastruktury, optymalizacji procesów i bezpieczeństwa danych. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie projektu, zapewniając najlepsze praktyki i rozwiązania IT. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy realizując projekty dla międzynarodowych marek z sektora medycznego, telekomunikacyjnego oraz gamedev.

Dzięki współpracy z nami zmniejszysz liczbę swoich obowiązków i zapewnisz swojej firmie bezpieczną obsługę IT. Skorzystaj z naszego doświadczenia!

0 /7

dostęp do IT Helpdesk

0 %

przedłużonych umów

0 h

średni czas rozwiązania awarii

0

obsługiwanych krajów

Elżbieta Britmann
Adam Brejnakowski
Elżbieta Britmann

Co o nas mówią klienci?

Dołącz do zadowolonych klientów

Rozwiązanie Portal Pacjenta zostało stworzone po to, aby ułatwić naszym Pacjentom trudną drogę, którą jest leczenie niepłodności. Dzięki niemu każdy użytkownik zyskał narzędzie nawigacji, które pomaga mu zorientować się w diagnostyce i ścieżce leczenia. Jesteśmy zadowoleni z efektów wdrożonego rozwiązania, w naszej codziennej pracy widzimy znaczące korzyści.

Elżbieta Britmann

Dyrektor Zarządzająca InviMed

Adam Brejnakowski

Co o nas mówią klienci?

Dołącz do zadowolonych klientów

Współpraca z EMERGE IT Suport to przede wszystkim gwarancja szybkiego wsparcia i rozwiązania problemu. Po wybuchu pandemii SARS-Cov2 potrzebowaliśmy nowej infrastruktury IT, która pozwoliłaby naszej firmie podtrzymać dotychczasową jakość i stabilność pracy. Zespół EMERGE IT Support stworzył konta VPN, skonfigurował klientów na stacjach roboczych i nadał zdalny dostęp do specjalistycznych maszyn – wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Dzięki temu nasze zadania i harmonogramy nie zostały zagrożone w dłuższej perspektywie czasu.

Adam Brejnakowski

DevOps / IT Lead Fool’s Theory

Eksperci EMERGE IT Support

Poznaj nas bliżej

Trzonem EMERGE IT Support są nasi ludzie. W codziennej pracy stawiamy na partnerskie relacje, wymianę wiedzy i doświadczeń i wzajemne wsparcie. Nasza kultura organizacyjna jest oparta na elastyczności, inkluzywności i zrównoważonym rozwoju biznesu.

Łukasz Jagodziński

CEO

Grzegorz Wiśniewski

CTO

Hubert Sawa

Project Manager

Jesteśmy tu po to, by odpowiedzieć na Twoje pytania

Szukasz wsparcia w zakresie IT dla biznesu?